هدفون

اپل هدفون بی‌سیم جدیدی با طراحی متفاوت ارائه می‌کند

هدفون; به گفته‌ی تحلیل‌گران، اپل قصد دارد تا پایان سال ۲۰۱۸، هدفون بی‌سیم جدیدی با قابلیت شارژ بی‌سیم روانه‌ی بازار کند.

مینگ چی کو، یکی از محققان مؤسسه‌ی تحقیقات امنیتی KGI، در یادداشت تازه‌ای مدعی شده است که اپل در حال کار روی نسخه‌ی بعدی ایرپاد و هدفون بی‌سیم کاملا جدید و  پیشرفته است که روی گوش قرار می‌گیرد و از طراحی کاملا نوینی برخوردار است. به گفته‌ی وی،  قرار است در سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۸ رونمایی شود. پرایمکس و SZS تأمین‌کننده‌های اصلی اپل برای تولید این محصول هستند. پرایمکس به دلیل آشنایی با این حوزه‌، وظیفه‌ی اسمبل مدل بی‌سیم را به عهده خواهد داشت و SZS احتمالا فناوری MIM را به این محصول خواهد آورد. قیمت هدفون روگوشی اپل بالاتر از ایرپاد خواهد بود و این موضوع به نفع شرکای اپل مخصوصا پرایمکس است.

به اعتقاد کو، تفاوت اصلی این مدل جدید اپل، استفاده از شارژ بی‌سیم و تراشه‌ی W1 خواهد بود. تجهیز هدفون به شارژ بی‌سیم نیازمند طراحی خاصی خواهد بود که در ظاهر دستگاه تأثیرگذار است. این موضوع قیمت هدفون‌ جدید را ۶۰ تا ۸۰ درصد افزایش خواهد داد.

سایت بلومبرگ نیز مدعی شده است که علاوه بر هدفون‌ یادشده، اپل در حال کار روی نسخه‌ی ضد آب ایرپاد است که حداقل تا سال ۲۰۱۹ باید منتظر عرضه‌ی آن باشیم.

مطالعه بیشتر : نقد و بررسی اپل واچ سری ۲

www.rasamco.ir

سخت افزار سازان رسام

منبع:macrumors

021-88916789