توییموجی توییتر Twemojis

توییموجی (Twemojis) توییتر در ژاپن رونمایی شد

از افزودن خبرنامه و پیام صوتی در دایرکت گرفته تا اطلاعیه ی سوپر فالو توییتر از سال ۲۰۲۰ تا اکنون تغییرات زیادی کرده است، می توان گفت پلتفرم کاملا متفاوتی را به نمایش گذاشته است.این پلتفرم همچنان هم در حال پیشرفت و تغییر است و این بار شاهد برخی ابزار های بصری مورد استفاده در استوری های توییتر خواهیم بود.که توییموجی (Twemojis) نام دارد.

با Twemojis احساس خود را بهتر بیان کنید

روز جمعه حساب رسمی توییتر از انتشار Twemojis یا استیکر های استوری خبر داد.که نام توییموجی احتمالا ترکیبی از توییت و ایموجی است.

با ضربه زدن روی صورتک در استوری لیست ایموجی ها و استیکر های جدید برای شما باز می شود.همچنین اگر به دنبال استیکر خاصی هستید نیز می توانید در نوار جستجو آن را جستجو کنید.شما می توانید با استفاده از ایموجی های صفحه کلید روی کیبورد، کاری مشابه این
را انجام دهید ، اما Social Media Today می نویسد که استیکر های اختصاصی توییموجی (Twemoji ) یک تنوع ارگانیک و لایه ای تر را اضافه می کنند.
این آپدیت احتمالا به زودی به استوری های توییتر اضافه خواهد شد.

توییتر در حرکتی که احتمالا تا الان کاملا فراموش شده باشد، در سال ۲۰۲۰ شرکت تازه تاسیس ویرایش عکس و فیلم Chroma Stories را از کروم خریداری کرد. با استفاده از Chroma Stories می توانید فریم ها و قاب های شیکی را برای ساخت استوری های رسانه های اجتماعی خود ایجاد کنید.البته اگر این برنامه را از قبل هم از استور ها دانلود کرده باشید نیز همچنان کار می کند.

با نگاهی به آمار ارائه شده توسط Hootsuite ، منطقی است که چرا توییتر تصمیم گرفته توییموجی (Twemoji)  را ابتدا در ژاپن عرضه کند. در حالی که ایالات متحده بزرگترین بازار توییتر و ژاپن دومین بازار بزرگ آن است،اما توییتر پلتفرم اجتماعی شماره یک در ژاپن است.

توییموجی(Twemoji) چه زمانی برای سراسر جهان منتشر می شود؟

تا این لحظه از عرضه ی توییموجی (Twemoji) در بقیه ی کشور ها اطلاعات دقیقی در دست نیست.

شاید وقتی همه کاربران توییتر همزمان توییموجی (Twemoji)  را دریافت می کنند ، ما پیام صوتی دایرکت را که اخیراً فقط در هند ، ژاپن و برزیل راه اندازی شده است را دریافت کنیم.

صفحه اینستاگرام رسام

اخبار روز تکنولوژی

منبع : makeuseof

 
021-88916789