تاچ-آیدی-آیفون

آیفون ها در سال ۲۰۲۱ با Face ID و Touch ID در زیر صفحه نمایش ارائه می شوند.

تحلیلگر معروف اپل،مینگ چی کوو پیش بینی جسورانه ای مبنی بر اینکه آیفون ها در سال ۲۰۲۱ دارای دو روش احراز هویت بیومتریک خواهند بود ارائه می دهد.این شرکت Face ID را حفظ می کند همچنین Touch ID را نیز به صورت خواننده اپر انگشت در زیر صفحه نمایش اضافه می کند.

ما الان دو سال آینده آیفون ها را پیش بینی می کنیم،منطقی است همه به آینده فکر می کنند.اپل همیشه اولین کسی نیست که یک ویژگی را پیاده سازی می کند در عوض منتظر می ماند تا آن فناوری به بلوغ کامل برسد تا بتواند یک تجربه ی کاری عالی را نمایش دهد.

فناوری اثر انگشت در صفحه نمایشبه تازگی به مرحله ای رسیده است که بین شرکت های مختلف مورد مقایسه قرار بگیرد،بنابراین منطقی است که اپل از ایین ویژگی در آینده استفاده کند.اگر گزارش ها درست باشدما تا سال ۲۰۲۱ باید منتظر تجهیز گوشی های اپل به این ویژگی باشد که زمان زیادی برای آن است.

مینگ چی کوو به چند مسئله اشاره می کند که اپل قبل از انجام این تغییرات باید برطرف کند.از جمله این موانع می توان به مصرف برق،اندازه منطقه سنجش،ضخامت ماژول و میزان بازده تولید فرایند لمینت اشاره کرد.تحلیلگران معتقدند که اپل می تواند این کار را در حدود ۱۸ ماه انجام دهد.

اپل احتمالا در زمان مناسب از فناوری اثر انگشت استفاده می کند ولی تا آن زمان طبق زمان بندی خودش پیش می رود.

مینگ چی کوو همچنین اضافه می کند که مدل های جدیدی از اپل واچ جهت افزایش امنیت این فناوری ارائه خواهد شد که هنوز اطلاعات دقیقی از آن در دسترس نیست.

www.rasamco.ir

سخت افزار سازان رسام

اخبار روز تکنولوژی

منبع : gsmarena

021-88916789