نسخه کوچک‌تری از گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ در راه است

طبق شایعات جدید، سامسونگ قصد دارد در کنار ارائه گوشی پرچمدار گلکسی نوت ۱۰ نسخه کوچک‌تری از این دیوایس را هم روانه بازار کند. در صورت به حقیقت پیوستن این شایعه، این نخستین باری نخواهد بود که شرکت کره‌ای دست به انجام چنین کاری می‌زند.

منابع خبری معتقدند که استقبال خوب از گلکسی S10e به عنوان ارزان‌قیمت‌ترین گوشی سری اس ۱۰، یکی از مهم‌ترین دلایل تکرار این عمل از سوی سامسونگ خواهد بود. مضاف بر این، گلکسی نوت ۱۰ اصلی دارای یک نمایشگر بزرگ ۶.۷ اینچی است که احتمالا این ابعاد از نظر بعضی خریداران بیش از اندازه بزرگ بوده و خواستار مدلی ابعاد کوچک‌‌تر باشند.

به نقل از بعضی منابع آگاه داخلی، سامسونگ از همین حالا سفارش ساخت این مدل کوچک‌تر (که شاید گلکسی نوت ۱۰e نامگذاری شود) را به تأمین‌کنندگان خود داده و احتمالا این مدل را در تعدادی از کشورهای اروپایی عرضه کند.

بعضی رسانه‌های کره جنوبی ادعا می‌کنند که گلکسی نوت ۱۰ دارای یک دوربین شش گانه خواهد بود: دو دوربین سلفی در جلو و چهار دوربین در پشت بدنه‌ دستگاه. اما مدل کوچک‌تر، یعنی گلکسی نوت ۱۰e همراه با پنج دوربین و احتمالا در غیاب سنسور ToF به دست مشتریان خواهد رسید.

با این اوصاف، پیش‌بینی می‌شود که گلکسی نوت ۱۰e (یا هر نام دیگری که برایش در نظر می‌گیرند) دوربین گلکسی اس ۱۰ پلاس را به ارث می‌برد و این در حالیست که نوت ۱۰ دارای سنسور ToF خواهد بود که در نسخه ۵G گوشی گلکسی اس ۱۰ دیده می‌شود.

البته در حال حاضر، تمامی این صحبت‌ها در حد حدس و گمان هستند و هنوز نه سامسونگ و نه منابع رسمی دیگر آن‌ها را تأیید نکرده‌اند. با این حساب برای دریافت اطلاعات بیشتر، همچنان باید منتظر بمانیم.

مطالب مرتبط  4 جایگزین Adobe PDF Reader برای ویرایش PDF با ویژگی های رایگان بیشتر!

www.rasamco.ir

سخت افزار سازان رسام

منیع :  Phonearena

021-88916789