مسیریابی جدید گوگل مپ

گوگل مپ گزینه های جدیدی را برای مسیریابی خود ارائه می دهد

اگر بخواهیم رک باشیم دور زدن در شهرهای مدرن به خودی خود یک پروسه سخت است،مخصوصا برای افرادی که در آن شهر زندگی نکرده اند.خوشبختانه خدماتی مثل گوگل مپ وجود دارد که یک مسیر یابی دقیق و مشخص بین دو نقطه مبدا و مقصدتان را به شما بدهد.امروز گوگل مپ برای کسانی که دنبال مسیریابی هستند بهتر شده است.

از امروز گوگل سرویس هایی مثل Lyft و Uber را مستقیما در سیستم مسیریابی خود ادغام می کند(برای کسانی که تمایل دارند از آن استفاده کنند) بوسیله این سرویس گوگل مپ به طور خودکار گزینه های حمل و نقل ثانویه هم راستایی را به شما پیشنهاد می دهد تا شما را به بهترین روش حمل و نقل برساند.

به عنوان مثال،اگر از دوچرخه سواری لذت می برید،نقشه ها می توانند بهترین مسیر دوچرخه سواری تا مقصدتان را به شما نشان دهد،به همین صورت برای قطار،اتوبوس و ایستگاه مترو

همچنین برای مسیریابی بهتر و زمان کمتر برای رسیدن به مقصد مسیر های ادغامی و ترکیبی از چند دسته را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد.به طور مثال بهترین مسیر ممکن با حداقل زمان می تواند ترکیبی از اتوبوس و مترو و پیاده روی باشد.

مسیریابی جدید گوگل مپ

برای آخرین مرحله سفر شما،گوگل می تواند مسییر دوچرخه سواری دیگر یا سرویس اعلام مسیر مثل Uber یا Lyft را به شما ارائه دهد و هنگام ترسیم اولیه مسیر گزینه های خاصی نظیر Uber Black یاUberX  و قیمت های تخمینی را به شما نشان دهد.گوگل وعده می دهد که تمام این اطلاعات در کل زمان سفر شما به طور خودکار ثبت می شود.

این ویژگی امروز احتمالا برای مناطقی نظیر ایالت متحده یا انگلیس فعال می شودو در هفته ی آینده به ۳۰ کشور دیگر در هر دو دستگاه اندروید و iOS منتقل می شود.گوگل قصد دارد این تعداد را در آینده نیز گسترش دهد.

www.rasamco.ir

سخت افزار سازان رسام

اخبار روز تکنولوژی

منبع : techspot

021-88916789