فضای ذخیره سازی ابری رایگان

بهترین ارائه دهنده های فضای ذخیره سازی ابری رایگان

ذخیره سازی ابری یک روش مفید برای اطمینان از دسترسی به فایل های شما از هرجای دیگر است.اگر پول زیادی ندارید ، وب سایتهای ذخیره سازی ابری رایگان در اینترنت وجود دارند که به شما امکان می دهند فایل هایتان را بدون هزینه اضافی در آنها بارگذاری کنید.

بیایید بهترین راه های رایگان ذخیره سازی ابری را برای ذخیره فایل های خود در اینترنت بررسی کنیم.

Google Drive   (ذخیره سازی رایگان ۱۵ گیگابایت)

Google Drive

اگر غالبا از خدمات گوگل استفاده می کنید فضای زیادی از Google Drive را دریافت خواهید کرد،  نه تنها فضای عظیم و بدون هزینه اضافی دارد ، بلکه با سایر خدمات Google نیز خوب کار می کند.

Google Drive راهی عالی برای سازماندهی تمام فایل های شغلی و کاری شما است. وقتی از مجموعه آفیس آنلاین گوگل استفاده می کنید ، تمام فایل هایی که ایجاد می کنید برای دسترسی آسان در Google Drive ذخیره می شوند.اگر تلفن همراه اندروید دارید ، می توانید برنامه Drive را دانلود کرده و از اطلاعات خود همیشه به صورت بروز استفاده کنید.

Google Drive بهترین راه فضای ذخیره سازی رایگان برای اشتراک اسناد با همکارانتان است. شما می توانید یک پوشه پر از کلمات و صفحه ای برای برای کار بر روی آن ایجاد کنید،سپس لینک آن پوشه را با همکارانتان به اشتراک بگذارید.هر کسی که لینک را داشته باشد می تواند وارد شود و ویرایش خود را در آن صفحه انجام دهند.توجه داشته باشید که فضای ۱۵ گیگابایتی در بین همه ی برنامه های گوگل از جمله Gmail ، Docs و Photos به اشتراک گذاشته می شود.

pCloud (فضای ذخیره سازی رایگان ۱۰ گیگابایت)

pCloud

pCloud فضای ابری با ورودی ساده و کاربرد آسان است. و تنها با یک ایمیل و رمز عبور در صفحه اول می توانید وارد شوید و از آن استفاده کنید. سپس از ۱۰ گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان استفاده کنید.

pCloud در هدیه دادن بسیار سخاوتمند است و در همان ابتدا با تایید کردن ایمیل خود به شما ۱ گیگابایت فضای اضافی می دهد، همچنین با انجام یک سری کارهای ساده می توانید تا ۵ گبگابایت فضای اضافه دریافت کنید و با معرفی آن به یک دوست یک گیگابایت دیگر فضا دریافت کنید. این امر باعث می شود pCloud راهی آسان برای بدست آوردن ۱۵ گیگابایت فضای ذخیره سازی بدون پرداخت هزینه ای باشد.

MediaFire (ذخیره سازی رایگان ۱۰ گیگابایت)

MediaFire

MediaFire یک سرویس عالی برای ذخیره سازی داده ها و همچنین اشتراک گذاری فایل ها برای دانلود دیگران است، برای به اشتراک گذاشتن یک فایل تنها کافیست روی فلش سمت راست کلیک کنید سپس دکمه اشتراک گذاری را بزنید، سپس لینکی به شما می دهد که می توانید آن را برای دیگران بفرستید و آنها از طریق لینک فایل را دانلود کنند.البته MediaFire اندازه ی فایل اشتراک گذاری را به ۴ گیگابایت محدود کرده است.

OneDrive (فضای ذخیره سازی رایگان ۵ گیگابایت)

OneDrive

OneDrive در تخصیص دادن فضای ذخیره سازی خیلی سخاوتمند نیست اما نسبت به گزینه های دیگر نصب و راه اندازی راحتتر با فضای کمتری دارد.

اگر شما رایانه ای با ویندوز ۱۰ داشته باشید از قبل کاملا مجهز به استفاده از OneDrive خواهید بود. وقتی Explorer را در ویندوز ۱۰ باز می کنید ، باید OneDrive را در نوار کناری سمت چپ مشاهده کنید. هر فایلی که به اینجا کشیده شود ، به طور خودکار با سرور OneDrive بارگذاری و همگام سازی می شود.

Dropbox (فضای ذخیره سازی رایگان ۲ گیگابایت)

Dropbox

یکی دیگر از فضاهای ذخیره سازی قدیمی این لیست Dropbox است که متخصص در همگام سازی فایل های روی دسکتاپ در فضای ذخیره سازی ابری است. می توانید از Dropbox به عنوان یک سرویس ذخیره سازی سنتی ابری استفاده کنید،اما هنگامی که یک پوشه ی Dropbox  مخصوص روی دسکتاپ خود تنظیم می کنید قدرت واقعی آن فعال می شود.

هنگامی که پرونده ها را در این پوشه خاص رها می کنید ، Dropbox به طور خودکار متوجه اضافات شده و آن را در ابر بارگذاری می کند. این امر همچنین صادق است اگر متوجه شود که یک پرونده تغییر کرده است. به این ترتیب ، می توانید یک سند متنی را در پوشه قرار داده و آن را با گذشت زمان ویرایش کنید ، و Dropbox هر بار که ذخیره می کنید ، به طور خودکار نسخه cloud فایل را به روز می کند.

کانال تلگرام رسام

صفحه اینستاگرام رسام

www.rasamco.ir

سخت افزار سازان رسام

اخبار روز تکنولوژی

منبع : makeuseof021-88916789