بهترین سایت های دانلود رایگان

بهترین سایت های دانلود رایگان نرم افزار برای ویندوز

سایتهای دانلود رایگان نرم افزار می توانند خطرناک باشند.رفتن به سایت های بد می تواند منجر به کلیک کردن روی لینک های دانلود جعلی و دریافت ویروس ها و بد افزارها شود.

برنامه های مناسب امنیت و محافظت از سیستم شما می تواند از دستگاه شما در برابر دانلود بدافزار ها و ویروس ها محافظت کند اما در کل بهتر است از این دسته سایت ها برای دانلود استفاده نکنید و از سایت های معتبر و امن که عاری از هر گونه ویروس و بد افزار هستند استفاده کنید.

علاوه بر تجربه شخصی ما دو آیتم وجود دارد که طبق آنها بتوان وبسایت های دانلود نرم افزار را چک کرد و لیست سایت های دانلود خود را داشته باشیم:

  • میزان اعتماد به وبسایت
  • URL هایی که اعتبار ندارند

برای اینکه یک وب سایت واجد شرایط قرار گرفتن در لیست وب سایت های دانلود ما قرار گیرد باید حدقل ۹۰ درصد اعتماد وب سایت و ۳۵ درصد اعتبار  URL را داشته باشد.البته هیچ وبسایتی نمی توانند ۱۰۰ درصد ایمن باشد اما اینجا ۸ سایت خوب و مناسب برای دانلود نرم ازار را به شما معرفی می کنیم.

سایت Ninite

در این سایت می‌توانید نرم‌افزارهای موردنظر خود را انتخاب کنید و سپس با دانلود و نصب یک Installer، تمام این نرم‌افزارها نصب می‌شوند. این سایت امنیت بالایی دارد و به همین خاطر بدون نگرانی از دانلود بدافزار یا نرم‌افزارهای ناخواسته، می‌توانید از آن استفاده کنید.

بهترین سایت های دانلود رایگان

سایت Softpedia

 این سایت همیشه جدیدترین نسخه‌ی نرم‌افزارها را ارائه می‌کند و نه‌تنها هیچ گونه ویروس و بدافزاری وجود ندارد، بلکه می‌توانید مطمئن باشید که همواره جدیدترین نسخه نرم‌افزارها را دانلود می‌کنید.علاوه بر این، این سایت رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد و به‌راحتی می‌توانید انواع نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های مربوط به ویندوز، مک، لینوکس، اندروید یا ویندوز موبایل را در آن دانلود کنید.

بهترین سایت های دانلود رایگان

سایت MajorGeeks

روزانه چندین هزار کاربر از سرتاسر جهان نرم‌افزارهای موردنیاز خود را از این سایت دریافت می‌کنند. برای دانلود رایگان نرم افزار توصیه می‌کنیم ابتدا به بخش Top Freeware Picks سر بزنید و بعد از آن، سر فرصت به گوشه و کنار این سایت نگاهی بیندازید.

بهترین سایت های دانلود رایگان

سایت FileHippo

این سایت دارای بیش از ۲۰ هزار نرم‌افزار فعال است که در ۱۶ گروه مختلف دسته‌بندی شده است. یکی از ویژگی‌های جذاب این سایت این است که اگر آپدیت جدید مربوط به آن‌ها عرضه شده و در این سایت وجود داشته باشد، می‌توانید آن‌ها را دانلود کنید. برای دانلود رایگان نرم افزار، این سایت یکی از بهترین گزینه‌های موجود محسوب می‌شود.

بهترین سایت های دانلود رایگان

سایت Download Crew

در این سایت تقریبا برای تمام برنامه‌ها توضیحات و بررسی کوتاهی را منتشر کرده که به‌صورت مختصر به مزایا و معایب نرم‌افزارها می‌پردازد.

بهترین سایت های دانلود رایگان

سایت FileHorse

تمرکز این سایت روی بهترین نرم‌افزارها در دسته‌های مختلف است؛ نرم‌افزارهایی که فاقد بدافزارها و ویروس ها هستند. به همین خاطر اگر می‌خواهید در بخش‌های مختلف بهترین نرم‌افزارها را نصب کنید، توصیه می‌کنیم که نگاهی به این سایت بیندازید.

بهترین سایت های دانلود رایگان

سایت FilePuma

این سایت شباهت زیادی به سایت FileHippo دارد ولی اصلی‌ترین نقطه قوت سایت FilePuma، در دسته‌بندی نرم‌افزارهای موجود در آن است که کار کاربر را برای دانلود رایگان نرم افزار راحت‌تر می‌کند. همچنین این سایت هم یک نرم‌افزار مربوط به بررسی نسخه‌ی نرم‌افزارهای نصب‌شده در سیستم را ارائه می‌دهد که در اوقاتی که نرم‌افزار سایت FileHippo به خوبی کار نمی‌کند، می‌توانید از آن استفاده کنید.

بهترین سایت های دانلود رایگان

سایت SnapFiles

این سایت هم با دیگر سایت‌های مربوط به دانلود نرم‌افزار، تفاوت چندانی ندارد. با این وجود، یکی از بخش‌های جذاب این سایت که مورد توجه طرفداران دانلود رایگان نرم افزار قرار می‌گیرد، بخش Daily Freeware Pick است که هر روز یک نرم‌افزار رایگان را معرفی می‌کند. اگر هر روز به این سایت سر بزنید، در این بخش به نرم‌افزارهای جالبی برمی‌خورید که شاید بتوانند نظر شما را جلب کنند.

بهترین سایت های دانلود رایگان

www.rasamco.ir

سخت افزار سازان رسام

اخبار روز تکنولوژی

منبع : makeuseof

021-88916789