دانلود رایگان بازی های PS4

بازی های رایگان PS4 در دوران قرنطینه

سونی ابتکار جدیدی به نام Play At Home را با پیام بازی در خانه در دوران همه گیری بیماری کرونا راه اندازی کرده است، اولین کاری که سونی در این ابتکار انجام می دهد دادن بازی های رایگان PS4 به همه است.

درست شنیدید سونی به همه کسانی که PS4 دارند دو بازی رایگان می دهد و فرقی هم ندارد که شما مشترک پلی استیشن پلاس باشید یا نه.

نحوه دریافت دو بازی رایگان PS4 را از سونی

همانطور که در پستی در وبلاگ پلی استیشن اعلام شد ، ابتکار بازی Play At Home دارای دو مؤلفه است.اول مورد توجه قرار دادن گیمر ها و دوم توسعه دهندگان مستقل است که هر دو آنها به گونه ای طراحی شده است که در این دوران مقابله با ویروس کرونا زندگی را کمی آسانتر کند.

دانلود رایگان بازی های PS4

اولین بازی های رایگان PS4 که توسط سونی برای تمام دارندگان PS4 در نظر گرفته شده است The Nathan Drake و Journey  هستند،البته این مورد به استثنای چین و آلمان است که برای آنها بازی های Knack 2 و Journey به صورت رایگان در دسترس قرار می گیرد.

این بازی ها از ۸ عصر ۱۵ اپریل تا ۸ عصر پنجم ماه می برای دانلود رایگان در دسترس خواهد بود.هنگامی که شما یک بازی را انجام میدهید آن بازی برای شما در دسترس خواهد بود و می توانید آن را نگه دارید فقط به این نکته توجه کنید که به دلیل تلاش برای مدیریت ترافیک سونی احتمالا دانلود آنها بیش از حد معمولی طول بکشد.

دومین مولفه ی Play At Home یک صندوق ۱۰ میلیون دلاری است که برای توسعه دهندگان مستقل اختصاص داده شده است که این تلاشی است برای کمک به شرکای توسعه ی سونی که این بحران را بدون ورشکستگی رد کنند.سونی قول داده است که به زودی اطلاعات بیشتری را فاش کند.

کانال تلگرام رسام

صفحه اینستاگرام رسام

www.rasamco.ir

سخت افزار سازان رسام

اخبار روز تکنولوژی

منبع : makeuseof

021-88916789