خرید دیتا کارتریج

دیتاکارتریج یک نوع دستگاه ذخیره ساز اطلاعات است که برای ذخیره انواع مختلف دیتا از اطلاعات سازمانی تا فایل های صوتی و تصویری استفاده میشود. دیتاکارتریج ها تحت عنوان تیپ کارتریج (نوار مغناطیسی) نیز شناخته میشوند. این دستگاه ذخیره ساز نسبت به دستگاه های دیگر مقرون به صرفه تر بوده و به دلیل داشتن عمر بالا برای بایگانی و حفظ اطلاعات در مدت زمان طولانی بسیار ایده آل است. تیپ کارتریج دیتا را به صورت آفلاین ذخیره میکند و خطراتی مانند از دست رفتن داده یا سرقت آن را کاهش میدهد. 

خرید دیتا کارتریج (Data Cartidge)

خرید دیتاکارتریج

استوریج های این کمپانی تمام خواسته های شما را برای دریافت حداکثر قابلیت اطمینان هنگام بازیابی اطلاعات، ارائه تراکم ذخیره سازی بالا، سهولت مدیریت، ذخیره سازی مقیاس پذیر و عملکرد مناسب در گرفتن بکاپ برآورده می کنند. با پوشش ۹ نسل ظرفیت ذخیره سازی متفاوت و سرعت انتقال دیتا بسیار بالا، یک مدل تیپ کارتریج برای هر نیاز و بودجه در بین این تیپ کارتریج ها وجود دارد.

خرید دیتاکارتریج

دیتا کارتریج های این کمپانی بسیار مقرون به صرفه هستند. این ذخیره ساز برای کمک به سازمان ها در مدیریت رشد اطلاعات و دسترسی سریع و قابل اعتماد به آن ها طراحی شده است.

دیتاکارتریج LTO5
خرید دیتا کارتریج LTO 5

پارت نامبر: ۴۶X1290

ظرفیت ذخیره سازی: ۳TB

مطالب مرتبط  بررسی امنیت تیپ استوریج در برابر باج افزارها

سرعت خواندن دیتا: ۲۸۰MB/s

خرید دیتاکارتریج

این کمپانی جزء پیشگامان فناوری LTO است که به طور پیوسته توسعه هایی برای LTO عرضه می کند. همچنین گزینه های زیادی برای مدیریت بهتر داده های شما در طول زمان ارائه می دهد.

خرید Tape Drive (تیپ درایو)

عمده ترین کارایی تیپ درایو تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات مهم است. شما میتوانید به دو صورت دستی و تنظیم بر روی عملکرد خودکار از tape drive استفاده کنید. نرم افزار درایو به کاربر این امکان را می دهد که با فشردن یک دکمه، تعدادی مشخص یا تمام فایل های ذخیره شده را بازیابی کند. همچنین میتوان از آن برای پشتیبان ‌گیری از فایل ‌ها، فولدرها، تمام درایوها یا کل محتویات کامپیوتر بهره برد.

خرید تیپ درایو

این کمپانی پیشروترین برند در سراسر جهان در زمینه تولید و عرضه تیپ درایو، دیتا کارتریج، اتولودر و تیپ لایبرری است. دستگاه ها و راه حل های ذخیره سازی مبتنی بر نوار StoreEver  تمام نیازهای ذخیره سازی و آرشیو طولانی مدت کسب و کار شما را با تیپ درایو ، تیپ کارتریج، اتولودر و تیپ لایبرری برطرف می کند. خانواده تیپ درایو مدل LTO Ultrium، دستگاه های برتر پشتیبان گیری و آرشیو این شرکت هستند.

خرید تیپ درایو
تیپ درایو LTO-8 Ultrium Internal

پارت نامبر: BC022A

ظرفیت ذخیره سازی: ۳۰TB

مطالب مرتبط  فروش انواع سرورهای hp

سرعت انتقال دیتا: (۳۰۰MB/sec (Native

خرید تیپ درایو

تیپ درایو های این کمپانی سری LTO Ultrium اکسترنال و اینترنال شامل مدل های LTO 9  و LTO 8 و LTO 7 هستند. این تیپ درایوها برای حجم بالای نیازهای ذخیره سازی مبتنی بر نوار طراحی شده اند که قابلیت اطمینان و عملکرد دیتا کارتریج را با قیمت مقرون به صرفه ارائه می دهند.

خرید تیپ درایو

خانواده تیپ درایو این کمپانی سری LTO Ultrium اکسترنال شامل مدل های LTO 9  و LTO 8 و LTO 7 هستند. این تیپ درایوها برای حجم بالای نیازهای ذخیره سازی مبتنی بر نوار طراحی شده اند که قابلیت اطمینان و عملکرد این دیتا کارتریج ها را با قیمت مقرون به صرفه ارائه می دهند.

خرید تیپ لایبرری (Tape Library)

خرید تیپ لایبرری

تیپ لایبرری سری MSL ویژگی های زیادی دارند. خرید تیپ لایبرری باید در اولویت سازمان های نیازمند ذخیره سازی بلند مدت و ایمن قرار گیرد. این Tape Library ها با قابلیت منحصر به فرد تشخیص و کنترل از راه دور، به شما امکان مدیریت، پیکربندی و استفاده از دستگاه چه از سراسر محل قرارگیری دستگاه چه از تمام جهان را میدهد

مطالب مرتبط  تیپ درایو چیست؟ مزایا و معایب ذخیره سازی با Tape Drive

خرید تیپ لایبرری

تیپ لایبرری های این کمپانی سری LTO Ultrium اکسترنال شامل مدل های LTO 9  و LTO 8 و LTO 7 هستند. این تیپ تیپ لایبرری ها برای حجم بالای نیازهای ذخیره سازی مبتنی بر نوار طراحی شده اند که قابلیت اطمینان و عملکرد دیتا کارتریج را با قیمت مقرون به صرفه ارائه می دهند.

خرید تیپ لایبرری

تیپ لایبرری های سری LTO Ultrium اکسترنال شامل مدل های LTO 9  و LTO 8 و LTO 7 هستند. این تیپ لایبرری ها برای حجم بالای نیازهای ذخیره سازی مبتنی بر نوار طراحی شده اند که قابلیت اطمینان و عملکرد دیتا کارتریج را با قیمت مقرون به صرفه ارائه می دهند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت اطلاعات کامل درباره زمینه فعالیت شرکت رسام، مشتریان و جزییات خدمات ما روی دریافت رزومه کلیک کنید.

021-88916789