انتقال چت واتساپ به تلگرام

انتقال تاریخچه چت واتساپ به تلگرام آسان شد

تلگرام در آپدیت جدید خود ابزاری را معرفی می کند که به شما کمک می کنند به راحتی چت واتساپ خود را به تلگرام منتقل کنید.

به دنبال اعلام سیاست حفظ حریم خصوصی جدید واتس اپ ، تلگرام شاهد افزایش موج فراری های واتساپ بوده است. به همین دلیل، تلگرام در حال ساخت ابزاری خاص است تا به کاربران کمک کند که تاریخچه چت واتساپ خود را به تلگرام انتقال دهند.

تلگرام گروه انبوهی از کاربران سابق واتساپ را در خود جای داده است

سیاست جدید حریم خصوصی واتساپ باعث خشم کاربران شد ، زیرا حاوی شرایطی بود که کاربران را مجبور می کند داده ها را با فیس بوک به اشتراک بگذارند. گرچه واتساپ به دلیل سردرگمی و اطلاعات نادرست راه اندازی این سیاست را به تأخیر انداخته است، اما تعداد زیادی از کاربران واتساپ را کنار گذاشتند و به پیام رسان هایی نظیر سیگنال و تلگرام روی آوردند.

تلگرام برای راحتتر کردن کار برای کاربران واتساپ امکان وارد کردن تاریخچه چت از واتس اپ به تلگرام را به ویژگی هایش اضافه کرده است. اکنون ، کاربران در Android و iOS فقط با چند ضربه می توانند سابقه مکالمه خود را جابجا کنند.

تلگرام دستورالعمل های کامل انتقال تاریخچه چت را در یک پست در بلاگ تلگرام شرح می دهد و یادداشت می کند که این برنامه فقط در ژانویه ۲۰۲۱ شاهد ۱۰۰ میلیون کاربر جدید بوده است. اکثریت این افراد احتمالاً کاربران سابق واتساپ بوده اند.

آیا واتساپ می تواند کاربران از دست رفته خود را برگرداند؟

برنامه های پیام رسان ایمن جایگزین به سرعت از واتساپ پیشی می گیرند. واتس اپ پس از اعلامیه سیاست حفظ حریم خصوصی خود تعداد زیادی از کاربران را از دست داد و به نظر نمی رسد که آنها دوباره به این برنامه برگردند. بسیاری از کاربران این برنامه احساس خیانت می کنند و احتمالاً ترجیح می دهند از برنامه ای استفاده کنند که هیچ ارتباطی با فیس بوک ندارد.

صفحه اینستاگرام رسام

www.rasamco.ir

سخت افزار سازان رسام

اخبار روز تکنولوژی

منبع : makeuseof

ما را در اینستاگرام دنبال کنیددیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

021-88916789